| Paulicass a întrebat:

Salut am o problama cuun Nokia n95 8 gb original de ceva timp imaginea pe display se tot misca apareau culori ciudate se intorcea imaginea pe jos, etc, si acum este complet negru displayul telefonul porneste pot asculta muzica pot sa fac poze folosit butoanele dupa laterala dar ecranul este negru complet, de la ce ar putea fi mai sigur si cam cat m-ar costa reparatia la un service,

Răspuns Câştigător
| VirusS97 a răspuns:

Displayul e dus.aici gasesti display originalhttp://www.gsmnet.ro/display-uri/display-nokia-n95-8gb-original--2306 Bafta!

3 răspunsuri:
| oanaX a răspuns:

Ai la avatar poza cu otv :O:O wowlaughing nu-mi vine sa cred ca si-ar pune cineva astfel de poza. scuze dar nu m-am putut abtinebig grin:*

| oanaX a răspuns:

L-ai scapat pe jos si ti s-a spart sau stricat displayul. trebuie schimbat, nu ai ce sa faci altceva

| XTazzX a răspuns:

R.I.P. pentru displaylaughing