| Paulicass a întrebat:

Salut am un Nokia n95 de 8 gb si numai se aprinde displayul dar telefonul porneste, merge sa ascult muzica sa fac poze cu camera folosind butoanele dupa lateral dar displayul e complet negru pana mai acu zi tot asa pateam se aprindea displayul aparea imaginea intoarsa invers etc, ce ar putea sa fie? si daca este de la display cam cat m-ar costa un display cu tot cu reparatia,

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum depinde:
1.este de la display si trebuie schimbat, va costa in jur de 60-70lei
2.daca zici ca se intorcea imaginea poate fi de la "foita" si o sa coste destul.
Dar poate ai noroc sa fie de la display!

1 răspuns:
| florynyk92 a răspuns:

Ori e de la display care e 80 de lei ori e de la folia ce face legatura intre placa de baza si display care se numeste "flex" si costa in jur de 50 de lei. preturile astea sunt fara montaj... cu montaju te duce mai scump. funda pls