| romario97 a întrebat:

Salut, am o problema, am descarcat Avast Antivirus ( versiunea free ) si cand il instalez, dau 2x click pe setup, dau run.

imi apare chestia aceea ca se incarca avastul.

se incarca chestia aia 3 secunde, dupa aia dispare iar apoi nu se mai intampla nimic, fara sa-mi dea eroare sau altceva. pur si simplu? stiti vreo solutie? asa mi se intampla la mai multe antivirusuri.stiti ce pot sa fac?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca ai un alt antivirus s-ar putea ca din aceasta cauza sa-ti de eroare. Daca ai va trebui sa-l dezinstalezi, vezi sa se dezinstaleze complet si pentru aceasta va trebui sa folosesti optiunea uninstall ori, si mai bine, unealta de dezinstalare de la antivirusul respectiv, de regula se numeste Removal Tool si o gasesti pe site-ul oficial al programului antivirus. Succes si numai bine!