| wolfman22 a întrebat:

am o problema am instalat sims free play pe galaxy s2 merge se incarca, cand creez personajul nu il pot vedea se vede negru la fel si in monentul in care incep sa joc am ecranul negru dar jocul merge, am destula memorie 22gb, dar nu inteleg care este problema! dau funda cine ma poate ajuta!

am re instalat jocul de 2 ori

Răspuns Câştigător
| XatomisX a răspuns:

Sunt tampenii alea luate de pe android market uite aici un site http://www.apktops.com/ aici gasesti orice joc android gratis si full nu free incearca aici sigur o sa-ti mearga.Si eu am galaxy s2 :) si de aici bag jocurile funda