| nestiy a întrebat:

Salut am o problema.
Am versiunea de SA:MP 0.3z-R2 si mereu cand intru pe serverul de blue.bugged.ro stau 5 min si imi apare o eroare cu mult scris. Va rog din suflet sa ma ajutati. sad

Răspuns Câştigător
| rater1994 a răspuns:

Cred ca stiu despre ce este vorba incearca sa iti instalezi net framework 4.5 contine cateva librarii care te vor ajuta sa scapi de problema respectiva iar daca problema persista incearca sa iei alt gta.

| nestiy explică (pentru rater1994):

Iti multumesc din tot sufletul! Mersi ai funda! Esti the best! Mersi mult man! happy

2 răspunsuri:
| LaurBNS a răspuns:

Vă aşteptăm pe www.kronex.ro! Server SA:MP RPG.KRONEX.RO!