| antidrog92 a întrebat:

Salut am o problema cu antivirusul Eset nod 32 deoare am pus o parola si am uitat-o si vreau sa dezinstalez antivirususi imi cere parola si nu o mai stiu ce fac? Ajutati-ma plss dau funda repedeee

Răspuns Câştigător
| Gizăz a răspuns:

Du-te la Start > Run > tastează regedit şi apasă ok.

Du-te până la HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Eset\Nod\CurrentVersion\Info\PackageID

Redenumeşte PackageID în PackageID1. Dacă nu te lasă, fă acelaşi lucru în Safe Mode. Dă restart şi îl vei putea dezinstala.

| antidrog92 explică (pentru Gizăz):

Cum intru in safe mod
am win xp daca vr sa vb pe mess dai add la dany_antal21@yahoo.com

| Gizăz a răspuns (pentru antidrog92):

Dă-i restart şi când porneşte prima dată apasă pe F8 continuu. O să-ţi apară un menu pe negru. De acolo selectezi Safe Mode. Dacă îi apare vreun mesaj după dai Yes. După ce rezolvi ce am scris mai sus îi dai un restart normal.

7 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Pana una-alta intra pe google, trage norton eraser power, si il folosesti.

| AdrenalinTm a răspuns:

Simplu trimiti meilul tau care te-ai inregistrat aici
https://login.eset.com/lostpassword
si restul te descurci
eu am impresia ca uitati valoare googleuluilaughing

| Gizăz a răspuns (pentru AdrenalinTm):

Pleci de la premisa că îl are original. Ca să te înregistrezi îţi trebuie cheie.

| antidrog92 explică (pentru AdrenalinTm):

Nu mai detin mailu cu care m-am inregistrat deoarece l-am dus la o firma de instalare pentru win si mi-a pus parola la antivirus