| Schiopu_Seby_1996 a întrebat:

Salut am o problema cu google chrome cand il deschid sau cand am undeva imi deschide o pagine cu reclama.Cum sa fac sa nu mai imi apara? Multumesc dau funda.

6 răspunsuri:
| TheAndi22 a răspuns:

Verifica daca nu ai ceva plug-in instalat.
Apesi tasta Windows - scrii "uninstall" - intri pe Change or remove a program - si cauta ceva plug-in care ar putea cauza asta.
Daca nu gasesti, incearca cu Adblock...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Şi mia mi s-a întâmplat, ai viruşi în calculator/laptop, trebuie să reinstalezi Windows-ul, apoi să descarci Google Chrome!

| Florinelx a răspuns:

Dacă ești pe PC, baga-ti Windows-ul iar, sau dacă ești pe tel, resteaza-l pentru că ai viruși, și de aceea îți apar reclame. Funda? Mersi!

| FazekasErvin a răspuns:

Sau incearca sa descarci un program numit Malware-Anti Malware si iti va scana toate paginile rau intentionate si le vei putea sterge

| Rico_Tico_2000 a răspuns:

Daca ar deschide o pagina cu reclame înseamnă că ai viruși pe calculator. Instalează un alt antivirus mai bun și încearcă sati setezi browserul sal ruleze când pornește pe Google. Cu plăcere

| darrio2007 a răspuns:

Incearca extensia Adblock. Iti va bloca reclamele.