| Mihai_Cristian_1986 a întrebat:

Salut am o problema cu iconitele de pe desktop, mi-au disparut, la fel ca si bara de meniu start, am dat click dreapta pe desktop sa imi vada iconitele si nimic, nici in task manager nu pot intra, deci ce pot face? funda pentru cel mai bun raspuns, mersi

Răspuns Câştigător
| Tagaso a răspuns:

Descarcă "Rebuild_Icon_Cache.bat
" http://www.sevenforums.com/tutorials/49819-icon-cache-rebuild.html

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da restart la calculator, si revino daca nu se rezolva asa.

| DDCC a răspuns:

Pentru viruși vezi cu Malwarebytes.
Alte erori, Advanced System Care.

| Mihai_Cristian_1986 explică (pentru anonim_4396):

Am dat, tot asa este

| Mihai_Cristian_1986 explică (pentru Tagaso):

Mersi pentru raspuns a trebuit sa sterg toate driverele video si sa le reinstalez cu revo big grin