| Anixod a întrebat:

Am o problema cu iPhone3G.

In iTunes, daca iau o aplicatie, o vad acolo in acel ecran virtual care-mi arata aplicatile si tot, si pare a fi instalata, dar pe telefon pur si simplu nu o gasesc.

Am dat Sync, Apply, am incercat sa rebootez telefonul, resetare la Home Screen, nimic nu a mers.

Multumesc.

1 răspuns:
| 0rlando a răspuns:

Pentru a putea instala aplicații pe iPhone, trebuie să fi conectat la internet pe telefon și desigur, să accesezi AppleStore de pe telefonul respectiv.