| Alex_Teacă_1989 a întrebat:

Am o problema cu laptopul. Am windows 8.1, netul merge foarte bine. In schimb nici macar GTA San Andreas nu-mi merge bine. Adica majoritatea jocurilor merg sacadate.
Am 4gb Ram, procesor AMD Athlon Dual Core TK-57 1.9ghz si placa video Nvidia Geforce 7000/610m de 256MB. Astept raspuns, am nevoie de ajutor.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ishallhelpyou a răspuns:

Actualizează placa video.
http://www.geforce.com/drivers

Văd că placa video este capabilă de DX 12, îți recomand să faci upgrade la windows 10 pentru maximul de performanță din sistem.