| Iustin_Maxim_1996 a întrebat:

Am o problema cu laptopul meu : deschid laptopul frumos, scriu parola iar dupa ce stau 5-10 minute in windows imi da eroarea asta :,, critical process died". Apropo am windows 10, window-sul e abia instalat si nu stiu ce sa-i fac.Dau funda si recomandare pe profil celui care ma ajuta sa scap de aceasta eroare!

2 răspunsuri:
| T4zu a răspuns:

Salut, ar putea fi mai multe cauze.
Pentru inceput daca ai un PC mai vechi si ai instalat windows 10, unele drivere sa nu fie compatibile cu el.
O alta cauza ar fi ca windowsul sa nu se fi instalat cu succes sau nu este bun. (asta daca e trial romanesc happy )
Daca problema persista, fa un test cu windows 10 trial de la Microsoft de pe site si vezi cum se comporta.