Salut.Am o problema cu metin2.Deci intru in joc ma loghez, se incarca si dupa ma scoate. Apoi iar ma conectez si de data asta merge dar dupa 2-3 minute ma scoate afara sau daca se blocheaza putin jocul ma scoate.Tin sa precizez ca am internet de la Romtelecom ClickNet. Am incercat si game booster si sa inchid messenger-ul dar nimic.Eu cred ca e din cauza memoriei uitati aici specificatile PC-ului

Windows XP Pro Sp3 x32 bit
Nvidia Geforce ti 4200
256MB Ram
Placa de baza:Epox Ep 8k5a
Procesor:AMD Athlon XP1700+

Ce are? O fi din cauza PC-ului?

Răspuns Câştigător
| Ropidox a răspuns:

Nu cred, si eu am avut aceeasi problema, am reinstalat jocul si nu am mai avut probleme.

4 răspunsuri:
| DanyGTO a răspuns:

Nu tare cred
Reinstaleza jocu si vezi dupa daca merge

| raducu97 a răspuns:

E posibil din cauza netului

| andreealovely a răspuns:

Si mie mi se intampla iar a doua zi nici nu a mai mers sa intru posibil ca cineva sa incerce sati ia contul

| KiKyMan23 a răspuns:

Si eu am net de la romtelecom clickNet dar niciodata nu mi-a iesit din metin. Poate fi din cauza netului, Sau a jocului! Bafta