| Bogddann a întrebat:

Am o problema cu monitorul. Inainte sa il opresc mergea normal, dar dupa ce l-am pornit (azi) a inceput sa se vada deschis. Am umblat la setarile lui, si nu e de acolo. cand intru in meniul lui (al monitorului) nu se vad culorile deschise, doar pe desktop si in jocuri, etc. Va rog sa ma ajutati, cei care ati mai patit, ce ati facut? DAU FUNDA!

9 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Poate fi din contrast, umbla putin pe la butoanele de la monitor si da contrastul si brightness mai in jos happy

| Bogddann explică (pentru kar1GaNNN):

Am umblat si acolo dar nu merge... sa fie de la placa?

| kar1GaNNN a răspuns (pentru Bogddann):

Se poate sa fie si de la placa, sa fie invechita si obosita, eu am patit asa si mi se vedea tare de ma dureau ochii si era placa dusa :j
Iti zic sa il schimbi sau sa iti iei alta placa, dar mai bine cumperi o plasma happy
Bafta.

| Bogddann explică (pentru kar1GaNNN):

LCD vrei sa spui? LCD am, DELL Ultra|Sharp

| kar1GaNNN a răspuns (pentru Bogddann):

Dap intocmai LCD, poate sa fie defect sau chiar ars happy

| Bogddann explică (pentru kar1GaNNN):

Nu e ars, doar ca sunt culorile foarte deschise.

| kar1GaNNN a răspuns (pentru Bogddann):

Desfal si joaca-et putin prin el laughing

| Bogddann explică:

S-a rezolvat, si-a revenit singur big grin

| euunu a răspuns:

Ma bogdane dai drumu la gunoi nu ii mai bun la nimic!