| Ibraa a întrebat:

Salut am o problema cu monitorul meu.De ceva timp imi apare pe ecran un patratel pe care scrie brightness 100.Monitorul meu este Asus.

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Inseamna ca s-a tampit memoria de la vreun soc de curent ceva. Are o memorie in care isi tine setarile alea. E ca bios-ul la placa de baza. Nu stiu ce sa zic. Eu totusi merg pe premiza ca ai un buton blocat.

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Asa si? Cand apare, in ce conditii? Vezi sa nu ai un buton blocat.

| Ibraa explică (pentru K0sti):

Cand deschid calculatorul. Faza ciudata este ca nici butoanele de la monitor nu merg.De exemplu cand vreau sa inchid monitorul nu mi se stinge acel bec.

| K0sti a răspuns (pentru Ibraa):

Inseamna ca s-a tampit memoria de la vreun soc de curent ceva. Are o memorie in care isi tine setarile alea. E ca bios-ul la placa de baza. Nu stiu ce sa zic. Eu totusi merg pe premiza ca ai un buton blocat.