| alindragoi101 a întrebat:

Salut, am o problema cu pc-ul. Cand intru in LoL se blochează tot si nu mai pot face nimic. Am impresia ca am sters ceva fișiere sau pur si simplu trebuie sa schimb windows. In ultimul timp am făcut ceva schimbari sa meargă mai bine procesorul, am vazut tutoriale pe Youtube si cred ca este supra solicitat.
As vrea sa stiu daca nu e devină windowsul cum as putea sa repar problema? Dau fundă!
Va multumesc

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai un pc cam ieftin. Cred ca il folosesti mult pentru jocuri, ceea ce este normal sa se intample asa.

| Wr3nch a răspuns:

Se poate bloca din cauza ai facut overclock dar nu ai ventilator destul de bun si sie incinge prea tare.

| Alverto a răspuns:

In primul rând trebuie să mai înveți niște română, inloc de "numai" se scrie "nu mai"
Se scrie "numai" când are înțelesul de "doar" etc
Și "nu mai" se scrie la o acțiune "nu mai am scris de mult la biologie"