| Nitu_Adrian_1994 a întrebat:

Am o problema cu pc-ul nu se aprinde deloc monitorul, desi stiu ca functioneaza, am verificat si placat video si e ok, iar ceea ce am observat este ca atunci cand il bag in priza se aude un fel de fluierat. sa fie problema de la sursa?

1 răspuns:
| EmyD2001 a răspuns:

Se poate sa nu fi curatat ventilatoarele de mult timp. Incearca sa le cureti cat de bine poti, cel mai bine cu un aspirator. Daca nici asa nu iti merge, uita-te daca ai totul conectat in placa de baza si sursa