| DJSpook1 a întrebat:

Salut, am o problema cu placa video NVidia, nu stiu ce are, nu imi mai merge bine deloc calculatorul, nu mai pot juca nimic, am scos-o, am curatat-o, am insalato am dezinstalato dar degeaba! Cand intru la Devinde Manager imi arata astt "Windows has stopped this device because it has reported problems. (Code 43)" De ce? Dau funda celui care ma ajuta, va rog frumos din suflet!

2 răspunsuri:
| alexalex234 a răspuns:

Se duce in curand, depinde ce model este, dar in orice caz schimb-o ca sa nu ai si alte probleme.Ai luat-o de curand sau o ai de ceva timp si depinde daca e noua sau la mana a doua.