| XcCrSsX a întrebat:

Salut,am o problema cu procesorul, cand intru pe Youtube imi creste brusc adica cand ascult muzica ma uit la videoclip...Ma tine de la 50 la 80 90 si acum 3-4 zile stateam pe jocuri ascultam muzica si dabea 50 la % dadea din viteza lui (N-am virusi am folosit :Nod32, Avast,Avira,MalwareBites.PROGRAME DE CURATARE PC :REVOUNISTALLER,CCLEANER,ASHIMOO SAU CEVA DE GEN...DAU FUNDA DACA IMI SPUNETI O SOLUTIE SI MERGE, MULTUMESC ANTICIPAT!

Răspuns Câştigător
| TraSneL a răspuns:

Pasta termoconductoare de la procesor este posibil sa fie schimbata, aceeasi problema am avut si eu si s`a rezolvat cu pasta respectiva

| XcCrSsX explică (pentru TraSneL):

Ok am sa incerc...big grin

| XcCrSsX explică (pentru TraSneL):

Am schimbat pasta am luat un Z3 am dat 20 de lei pe ea si nimic aceleasi fite. sad am placa video in placa de baza e de 1343 MB de la ATI oare din cauza placi video ie? am reinstalat driverul..de la ce o fii?crying

| TraSneL a răspuns (pentru XcCrSsX):

Ce procesor ai (detaliaza). YouTube sa stii ca utilizeaza foarte tare procesorul, al meu este i3 la 2.4 iar cu youtube deschis si alte pagini, programe nu trece de 30%

| XcCrSsX explică (pentru TraSneL):

AMD Athlon(tm) 64 x2 Dual Core Processor 4400+(2 CPUs), 2. 3GHz

| XcCrSsX explică (pentru TraSneL):

Deci am un amd Athlon 64 x2 dual coree 4400+ 2, 30 GHz nu cred ca ar trebuie sa urce asa.big grin