| CapbunLucian a întrebat:

Salut,am o problema cu sistemul de boxe Serioux SoundBoost HT5100C...aseara am conectat telefonul prin usb si am facut asta fara sa dau pe modul usb iar acum micul ecrasn care este pe bass este negru si se aude un bazait, ce ii fac? Dau FUNDA PLZZZ!

1 răspuns:
| Tomytza87 a răspuns:

Poate ca ai ars Subwoofer-ul sau este melodia inregistrata prost incearca alta man ca eu am boxe DE 1.500 lei si n-am probleme din astea. Daca nu este Subwoofer-ul ars are membrana sparta (intepata) undeva. Funda big grin?