| Xenoverse a întrebat:

Salut, am o problema cu tableta mea e-boda, nu mai vrea sa se conecteze wi-fi, am restart, l-am deconectat am pus inapoi si tot nu vrea sa se conecteze, nu stiu ce sa-i mai fac, va rog ajutati-ma dau funda.

2 răspunsuri:
| anaM2000 a răspuns:

Salutare,incerca sa repornesti tableta sau sa-i scoti bateria.Nu se contecteaza la wi-fi-ul tau sau si la celelalte? Sper sa rezolvi.Numai bine!

| Anonim104 a răspuns:

Si eu am avut tot aceeasi problema cu aceeasi firma de tableta e-boda (intrebare : e cumva supreme x80, 8"?) eu am dus-o la service ca era in gatantie si nu au avut ce sa i faca si in pretul tabletei am luat alta