| Trandafir_Paul_1996 a întrebat:

Am o problema cu un tableta AllView 2 Speed Quad. Mi-am instalat Need for Speed Most Wanted pe ea. Imi merge, dar nu mi se vede scrisul, DELOC, va rog spuneti-mi ce sa fac. Dau funda! :*

Răspuns Câştigător
| bilopart a răspuns:

Atunci tableta ta este in regula doar jocul are probleme, mai ales daca spui ca mai sunt cazuri asemanatoare, jocurile pentru android nu se compara cu cele pentru pc care sunt testate intensiv.

9 răspunsuri:
| Cristi19 a răspuns:

Ai incercat o reinstalare la joc?

| Trandafir_Paul_1996 explică (pentru Cristi19):

Am incercat...straight face Si am vazut pe Google Play comentarii in care unii utilizatori au aceeasi problema

| Cristi19 a răspuns (pentru Trandafir_Paul_1996):

Inseamna ca e bug din joc..nu ai ce-i face pana nu primesc ei un update

| Seby90 a răspuns:

Un tableta. Da. Cumperi gunoaie, suferi. Asta e.

| Trandafir_Paul_1996 explică (pentru Seby90):

O greseala suferindule :3

| bilopart a răspuns:

Dezinstaleaza antivirusul, sau acele aplicatii care nu iti trebuiesc, pentru ca procesorul nu face fata.

| Trandafir_Paul_1996 explică (pentru bilopart):

Nu am multe aplicatii doar cele importante si nu e de la procesor. Din RAM aplicatiile imi folosesc 300-400 MB.

| ClimateZone a răspuns:

1. Procesorul suporta, nu si placa grafica.
2. E Allview.
3. E Allview.

Nu ai ce face, eventual sa mai instalezi Android Task Killer si inainte sa intri in joc sa dai un kill la toate aplicatiile. Dar nu cred ca va functiona.

| Trandafir_Paul_1996 explică:

Am incercat. De la procesor nu este...imi merge perfect doar ca nu se vede scrisul...

| bilopart a răspuns (pentru Trandafir_Paul_1996):

Atunci tableta ta este in regula doar jocul are probleme, mai ales daca spui ca mai sunt cazuri asemanatoare, jocurile pentru android nu se compara cu cele pentru pc care sunt testate intensiv.