| Bl4ckShadowS a întrebat:

Salut.Am o problema cu winwowsul...Nu stiu de ce tot imi apar niste foldere.le tot sterg dar dupa cei dau un restart se fac singure la loc...

http://imageshack.us/photo/my-images/10/97978055.png/

Ma refer la foldere alea :Music,Video,PIMS,EBook, Podcast, Ringtone, Application(vezi in poza)

Intrebarea este:Cum sa fac sa se stearga sa nu-mi mai apara deloc?

Răspuns Câştigător
| shannygelu a răspuns:

Pai de aia trebuie sa nu mai deschida kies si updtade automat

2 răspunsuri:
| shannygelu a răspuns:

Atunci cand bagi telefonul la pc apar cred nu?

| Bl4ckShadowS explică (pentru shannygelu):

Cred ca de cand am bagat telefonul(galaxy s2) mi-a aparut.

| shannygelu a răspuns (pentru Bl4ckShadowS):

Pai de aia trebuie sa nu mai deschida kies si updtade automat