| ϟkatεVaηϟ a întrebat:

Am o problema de ceva timp cu Messenger-ul. Am versiunea 11.5 si cand ma loghez, nu dureaza 2 secunde si ma da afara. Se inchide Messenger-ul si se aude sunetul de eroare.
Stie cineva care e cauza si cum poate fi rezolvata?

2 răspunsuri:
| DrunkInParadise a răspuns:

Poate suna banal, dar uninstal, instal o varianta mai veche, vezi daca iti face aceleasi probleme, daca nu intampini probleme cu o varianta mai veche, nu ii place calculatorului tau de ver 11.5..si nu uita, intotdeauna un reinstall de windows "vindeca" tot.