| ϟkatεVaηϟ a întrebat:

Am o problema de ceva timp cu Messenger-ul. Am versiunea 11.5 si cand ma loghez, nu dureaza 2 secunde si ma da afara. Se inchide Messenger-ul si se aude sunetul de eroare...
Stie cineva care e cauza si cum poate fi rezolvata?

1 răspuns:
| Andi01 a răspuns:

Pai, suna ca o problema de compatibilitate. E posibil sa nu ii convina windowsului tau programul. In functie de ce sistem de operare ai :Linux/Mac/Windows, cauta pe net versiunea buna de mess. Daca ai Windows totusi, incearca sa il reinstalezi. Daca ai incercat si asta, incearca sa iei o versiune mai veche, preferabil versiunea anterioara aceleia. Sper ca te-am ajutat. Bafta.