| marianfinu a întrebat:

Salut, am o problema, din greseala am formatat o partitie din hard disc pe care aveam documente importante si am inteles ca se mai pot recupera cumva dar nu stiu cum, daca ma poate ajuta cineva va rog frumos.

2 răspunsuri:
| yomanu a răspuns:

Incearca PC Inspector File Recovery de aici il descarci http://www.snapfiles.com/get/pcinspector.html

| TipulVerde a răspuns:

Nu cred ca din formatare mai poti recupera ceva, eu stiam ca daca stergi ceva din Recycle Bin mai poti recupera.