| weapon a întrebat:

Am o problema la GTA IV. Mi-am bagat Simple Native Trainer 6.4, iar cand intru in joc, se duce pana ce apare acolo "Loading - Easy Fare(la aceasta misiune sunt)" si dupa aia imi da o eroare, o eroare de aia cu Don't Send..Va rog ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| schajuman1344 a răspuns:

Reinstaleaza GTA IV. S-a stricat jocul de la acel trainer, care continea virusi. Incearca sa joci fara, e mai distractiv. happy

| johnlaurentiucena a răspuns:

Sall
daca stiti sa ma ajutati si pe mine sa imi fac gta 4 as fi ff recunoscator va rog ajutati-ma pe mess : morar.laurentiu@yahoo.com