| Dan1009 a întrebat:

Am o problemă la Instagram. Deși folosesc ultima versiune de Instagram, nu pot posta postări publice la story ( nu îmi apare ). Mai nou, nu merge să pun nici Instagram music.
P.S.: Folosesc iphone 8, actualizat la iOS 12.4.1, iar Instagramul are ultimele actualizări.

2 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

Inchide aplicatia de tot din task manager
da restart la telefon
du-te in setari, da-i force stop la aplicatie si sterge-i datele si cache-ul
sterge de tot aplicatia si reinstaleaza-o

vezi daca nu ai update la Android

daca tot nu merge, atunci intr-adevar service, e clar ca ai o problema absolut naspa!

| Username272 a răspuns:

Încearcă să îi dai un restart la telefon dacă nu merge nici așa mergi cu el la un service Sau poți să îi dai tu singură restart din fabrică sau încearcă să îți reinstalezi aplicația Sper că te am ajutat o zi buna