| Pecheanu_Cosmin_2000 a întrebat:

Am o problema la laptop:merge greu, se deschide greu.Ce pot sa ii fac?

Răspuns Câştigător
| Critical a răspuns:

Ar putea fi problema de la ventilator..ar trebui ori sa-l duci la reparatie sa ti-l desfaca si sa curetze placa..adika ventilatorul, ori sa-i incredintezi unui prieten daca stii ca se pricepe.ti l-as desface eu da nu am unde sti unde te aflibig grin da ma pricep bine)sau ai putea intii sa-l scanezi de virusi(pentru ca la sigur are.din astia care ii gasesti mai greu sau chiar traian cel mai puternic virus care nu se lasa usor de gasit prin comp)si apoi reinstaleaza windowsul..iti recomand windows 7 merge super. apeleaza la un profesionist in domeniu. funda?happy

2 răspunsuri:
| PuținConteazăNumele a răspuns:

Curata PC-ul! big grin

| Lupas_Sergiu_1993 a răspuns:

Trebuie sa iti reinstalezi windowsul, dar ai putea sa-ti dezinstalezi programele pe care nu ti le trebuie sau sa folosesti Ccleaner