| Alxum a întrebat:

Am o problema la microfon, se aude un bazait enervant si nu stiu cum sa scap de el. Am incercat sa dau update la drivere dar nu merge cand intru in device manager imi arata high definition audio device dar nu de la realtek ci de la Microsoft.

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Actualizeaza-l cu driver easy sau orice alt program de tipul acesta. Vezi cum face si cu alt microfon, incearca diverse setari, cu diverse programe; chestia e software sau hardware.

1 răspuns:
| Alxum explică (pentru CM7YRE):

Am incercat si cu alte microfoane siface la fel dar am sa incerc si cu driver easy mersi de raspuns