| Angel_Diehard_1989 a întrebat:

Salut, am o problema la mouse de la laptop imi tot sare cursorul in anumite situatii nu tot timpul, de la ce poate fi si cum as putea sa rezolv asta?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu spui daca folosesti mouse-ul de la laptop sau unul extern.
Am patit si eu asa la inceput (eu foloseam unul extern, fiind obisnuit asa de la calculator). Am uitat sa dezactivez mouse-ul incorporat si il atingeam accidental, atunci cand scriam si nu intelegeam de ce tot sare cursorul. Am descoperit a doua zi problema, am dezactivat mouse-ul si apoi n-am mai avut probleme.

| SuicideSilence a răspuns:

Schimba-i bateria

| Angel_Diehard_1989 explică:

Folosesc ambele mouse-uri, ma gandeam si eu la aceasta varianta dar am fost atent si nu l-am atins deloc si tot a sarit