| DeathAngel1 a întrebat:

Salut am o problema la net cand incerc sa descarc ceva imi spune ca se incarca si dupa ce se termina imi apare eroarea asta:Unknown network error. ce sa fac

2 răspunsuri:
| 69CarpeDiem a răspuns:

Problema este urmatoarea:
Fisierele sunt virusate sau asa crede antivirusul.
Daca vrei sa risti sa iti virusezi calculatorul dezactiveaza antivirusul apoi ia-ti fisierul iar apoi activeazal inapoi.
Ca masura de precautie il scanezi.

| GameMasterDark a răspuns:

Nu este adevarat ce zice el cu virusi! problema este ca unknown error network inseamna eroare necunoscuta la reteaua de internet sau la serverele furnizatorului tau de internet.
Eu te sfatuiesc sa contactezi la relatii clientii la firma care iti furnizeaza internet ca si eu avut problema asta i-am cheamat pe cei de la Rcs-Rds si mia rezolvat problema NOROC! Funda big grin