| Razvannn6 a întrebat:

Am o problema la telefon...am un Samsung Galaxy fit si cad ma suna cineva nu il aud doar daca dau pe speaker si nu numai cand vreau sa redau o melodie nu se aude dar se aude cand ma suna cinevabatting eyelashes.
Ceva sfaturi happy

1 răspuns:
| panther2007 a răspuns:

Problema ta poate fi rezolvata in felul urmator, fie modifici setarile de profil in cat sa poti spera ca totul revine la normal, fie reinstalezi ROM-UL(daca nu ma insel telefonul e android) si rezolvi problema