| Shaiiiiiiiii a întrebat:

Am o problema la Windows 7. Am pornit pc ul de dimineață și a durat cam 5 minute sa trec de " please wait" și încă câteva minute sa trec de " welcome" după mi-a apărut un ecran negru unde pot sa vad doar cursorul. Nu se încarcă iconițele, bara de start absolut nimic. Pc-ul merge în safe mode. Am încercat system restore, și încă alte câteva chestii. Va rog un răspuns.Mulțumesc.

8 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca ai de unde downloada un antivirus si Malwarebytes Anti-Malware. Sa le rulezi in Safe Mode. Iti recomand Avast 2015.

| darrio2007 a răspuns:

Ti-a aparut si ceva de la Genuine?

| Shaiiiiiiiii explică (pentru Salontanul):

Am rulat Norton și CCleaner acum nu îmi mai da voie sa accesez internetul. Am un triunghi galben cu ''!'' în el pe driver...

| Shaiiiiiiiii explică (pentru darrio2007):

Nu îl aveam genuine, mai îmi dădea cate un anunț sa îl fac dar nu am băgat de seama.

| K0sti a răspuns (pentru Shaiiiiiiiii):

Porcaria de CCleaner... bravo, reinstaleaza Windows-ul!

| darrio2007 a răspuns (pentru Shaiiiiiiiii):

Aha! Reinstaleaza windowsul. Eventual cu licenta.

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru Shaiiiiiiiii):

Click dreapta pe el, Open Network and Sharing Center, Change Adapter Settings, click dreapta pe Local Area Connection, Properties si daca ai internet prin cablu demarcheaza Internet Protocol Version 6 si 4. Daca ai prin router sau modem marcheaza-le. Joaca-te cu acele optiuni si incearca mai multe posibilitati pana sub Loacal Area Connectinos dispare scrisul neconectat sau cum scrie acolo.

| Boss555 a răspuns:

Daca ai un PC normal trebuie schimbat windowsul daca ai unul de Gamind trebuie schimbat procesorul