| InGERfaraNOr a întrebat:

am nevoie de un raspuns am nevoie de un raspuns urgent. Deci am windows7 enterprise pe urgent. Deci am windows7 enterprise pe PC si pana azi nu am avut nici o problema PC si pana azi nu am avut nici o problema dar acum cand am pornit pc-ul dupa dar acum cand am pornit pc-ul dupa ecranul "welcome" ecranul se face negru ecranul "welcome" ecranul se face negru si mai apare doar sageata de la mouse. L- si mai apare doar sageata de la mouse. L-am lasat si 10 minute dar nu aparea nimic am lasat si 10 minute dar nu aparea nimic mai departe. L-am stins si l-am pornit in mai departe. L-am stins si l-am pornit in safe mode si asa se incarca fara safe mode si asa se incarca fara probleme. Mentionez ca de ceva timp probleme. Mentionez ca de ceva timp dupa ecranul "welcome" imi apare "your dupa ecranul "welcome" imi apare "your activation period has expired" sau ceva activation period has expired" sau ceva asemanator. As prefera o varianta sa il asemanator. As prefera o varianta sa il pot repara din safe mode sau altceva dar pot repara din safe mode sau altceva dar sa evit reinstalarea sistemului de operare. sa evit reinstalarea sistemului de operare. Funda

4 răspunsuri:
| laurentiu80 a răspuns:

Cine are rabdare sa citeasca asa ceva? Nu am mai ras demult atat...

| K0sti a răspuns:

Esti balbait? Dai system restore, daca nu merge...reinstall, altceva nu ai ce face!

| CinevaNou a răspuns:

Sunt curios ce o sa scrii la bac la romana.

| Vela_Johnny_1990 a răspuns:

Auoleu, așa se întâmplă când chiulești de la orele de română în gimnaziu laughing instalează din nou windowsul, altceva nu pot să iți sugerez