| yyoonnuutt a întrebat:

Am o problema mare. And am aprins laptopul mi-a zis ca este stricat și încearcă sa se repare. Și a apărut o bara unde se tot mișca o linie, ca un fel de loading. Apoi mi-a zis sa dau restore. Am dat. Apoi si-a dat restart automat. A pornit el frumos, a apărut interfață de starting windows apoi când sa zică welcome imaginea neagra, dar nu neagra ca închis, negru aprins, și cursorul este pe ecran. I-am dat restart de 3 ori și tot așa îmi apare. Ce pot face? Mai bine zis...pot face ceva?

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Baga DVD-ul cu Windows in el si porneste-l. S-ar putea sa se repare. Daca nu, sterge HDD-ul si alt Windows.

| lpavel a răspuns:

Nu poti face altceva decat sa reinstalezi windows! Bafta!

| gelu1970 a răspuns:

Starteaza cu F8
daca reusesti, din meniul ce iti apare alege optiunea: ultima configuratie ce a functionat. cred ca e a cincea in lista respectiva. din ceea ce ai scris, cred ca folosesti windows 7.
incearca si spune daca a mers.

| untu a răspuns:

Probleme cu placa video si HDD, du-l la un service autorizat sa ti-l repare!

| WaNt3D1856 a răspuns:

Baga alt windows sau selecteaza o optiune gen "ultima configuratie" apasa f8 / f2 in prealabil

| pomirlianu a răspuns:

Da, trebuie să dezactivezi actualizările din setări, uitate pe youtube

| NC28 a răspuns:

Nu stiu nu sunt pre buna la tehynologie dar poti sa-l duci la un expert ca sa til repare.