| MiKutzelu34546 a întrebat:

Am si eu o problema cu windows`ul! Acum 2 zile mergea perfect iar ieri cand l`am pornit se incarca biosul...nu a mai aparut mesajul cu "welcome" ci s-a facut ecranul negru apoi peste 1 minute se restarteaza automat. Merge sa intru cu safe mode si datele sunt intacte(nu are drivere) am incercat sa intru si cu "Last know version configuration good"(sau cv de genu) nu a mers...am incercat sa dau system restore nu a mers. Pot face altceva fara sa reinstalez windows`ul?

Răspuns Câştigător
| Stefan_Ionut_Danyel_1989 a răspuns:

Nu. trebuie sa il instalezi iar

| MiKutzelu34546 explică (pentru Stefan_Ionut_Danyel_1989):

Sti cumva o cauza?
Adica de ce a picat asa din senin?

| Stefan_Ionut_Danyel_1989 a răspuns (pentru MiKutzelu34546):

Virusi. pe care antivirusu nu ii identifica. e greu trebuie sa iti cumperi antivirus sa nu mai ai probleme cu virusi...