| XxOrionxX a întrebat:

Salut am o problema legata de calculatorul meu l-am reformatat am bagat driverele sunet video etc dar nu stiu cum sa fac internetu sau sa ii bag driveru de internet nu imi apare nici iconita acea in bara sau la My Network Place sau in control panel am windows xp profesional care stiti adugat id meu ady.ady1414 dau funda + vot ajutati-ma care sti va rog funda si vot!

1 răspuns:
| AlinKun a răspuns:

Vezi modelul placi de baza
intri pe site-ul producatorului selectezi placa ta de baza si ai acolo drivere la chipset video audio lan-internetul si tot asa
sau la instalarea la windows iti apare spre final sa configurezi internetul daca o faci merge cum merge si pe windows 7 adica fara sa instalezi ceva