| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am o problema, nu pot sa imi creez un site pe ucoz.ro am bagat numele site-ului am scris si codul ala care imi cere si nu ma lasa sa creez site-ul scrie asa "solicitare de informatii incorecta". astept raspunsuri.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ti-ai confirmat registrarea prin e-mail?
La adresa de e-mail de inregistrare se va trimite un mail de confirmare, cu care poti intra in noul tau cont (valabil pentru un timp limitat).
Dupa ce vei iesi din contul tau, la urmatoarele logari va trebui sa intrii cu e-mail-ul si parola ta, data si confirmata de tine.
Dupa ce ai intrat in cont, poti sa te apuci sa-ti faci site-ul.

| alinmanea a răspuns:

Te pot ajuta eu cu crearea site-ul, ai datele de contact pe www.alinmanea.ro