| Lisa968 a întrebat:

Hi am si eu o mare problema. Am un Alcatel si dupa ce bag pinul imi spune sa bag codul. Am scos cartela din el, am bagat codul care il stiam, si s-a deschis iar dupa aceea am repetat cu simul in telefon si scrie parola incorecta...plz, ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| LowWw a răspuns:

Pai daca iti cere pin ala e pin-ul de la cartela sau daca iti cere puk ala il afli daca suni de pe un alt tel la *100# daca nu ma insel si pe acolo pe undeva altceva nu cred ca ar putea cere!