| .::CyBeR::. a întrebat:

Salut, am o problma pe local disk C din 30Gb(am partitie) am ajuns la 11GB liberi windows cu tot cu update are numai 5GB iar cand dau propietati la my documents imi arata ca my documents are 15 GB cum as putea sa rezolv aceata problema.

Răspuns Câştigător
| cosmon a răspuns:

Daca doar folderul my documents e plin atunci vezi ce ai in el si eventual muta sau sterge, daca te referi la c:\documents and settings ca are 15 gb atunci inseamna ca ai ulte fisiere temporare si ar fi cazul sa folosesti un soft de curatare cum e ccleaner!

3 răspunsuri:
| death a răspuns:

My Documents sau Documents and Settings? Dacă este vorba de My Documents, ia o parte dintre lucrurile de acolo (ai grijă să laşi folderele jocurilor unde sunt, că ai salvări) şi mută-le (cut - paste) prin alte partiţii. Dacă este vorba despre Documents and Settings, mută şi lucrurile de pe desktop în altă partiţie.

| .::CyBeR::. explică:

Am facut-o si pe asta, eu ma gandesc ca sunt unele foldere ascunse

| cristiancristir a răspuns:

Daca nu setezi altfel de obicei cand downloadezi ceva se duce in my documents. Seteaza alt director pentru downloaduri.