| yomaxx a întrebat:

Salut.am o sursa aline de 450w(reali). vreau sa imi cumpar un phenom x1055 si o nvidia 550gt.mai am un hdd de 160gb sata si o unitate dvd rw.suporta sursa?

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Teoretic, da. Practic... nu stiu cit de reali sint watii aia si ce eficienta are sursa, plus amperajul la incarcare mai mare pe care il poate livra componentelor, mai ales placii video. Da si tu un link la specificatiile sursei poate ne lamurim impreuna...

| Dash a răspuns:

Ok, bravo tie big grin

| DonyHD a răspuns:

Si suferi?

| Monicaツ a răspuns:

Asa si?