| vladturcuman a întrebat:

am o tab. Allview aldro 3 speed duo, si vreau sa ii fac upgrade. official ea nu cred ca poate. stiti cumva cum pot sa ii fac upgrade? si ce android suporta onenote( https://play.google.com/......ps/details )? un tutorial sau ceva va rog!
funda + vot

6 răspunsuri:
| Ice_Eci_1997 a răspuns:

Mai bine iti luai Allview speed city 2 are android 4.1 inch10.1 costa 1660

| Vasiliu_tiberiu__mircea_1996 a răspuns:

Android 4.0 atat suporta

| vladturcuman explică (pentru Vasiliu_tiberiu__mircea_1996):

Atunci win. phone suporta?

| Vasiliu_tiberiu__mircea_1996 a răspuns (pentru vladturcuman):

Cred ca da nu am incercat

| Vasiliu_tiberiu__mircea_1996 a răspuns (pentru vladturcuman):

Nu prea cred asta

| Vasiliu_tiberiu__mircea_1996 a răspuns:

Iar upgrade din setarile tabletei