| WaraAl3x a întrebat:

Salut, am o tableta e-bode e1100 care s-a blocat. Am apasat pe power off si la pornire imi apare o imagine cu un semn ca de retea.

4 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Nu mai ai garantia? incearca sa ai dai resetare avand un buton micut undeva intr-o gaurica sau cu volume up plus power on and wipe data si chace

| WaraAl3x explică:

Din pacate nici asa nu merge. Mai am garantie dar totusi. Taicamiu, in loc sa apese pe reset cand i s-o blocat tableta, o apasat pe power off si de aici se trage totu.

| Osyyy a răspuns:

Este descarcata! pune-o la incarcat!

| WaraAl3x explică (pentru Osyyy):

Am pus-o si imi apare la fel.