| Andrei_Trascu_1997 a întrebat:

Am o tableta Samsung galaxy tab2 7.0 fara 3g am creeat un hotspot de pe laptop.dar tableta nu mi l gaseste..telefonul imi gaseste hotspotul s-a conectat la el merge etc.dar tableta nu mi gaseste hotspotul imi puteti spune care este problema? Mentionez ca mi gaseste alte retele w fi dar hotspotul nu

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Ce encriptie ai pus pe hotspot? Incearca daca iti permite sa pui fara parola cu mai multe tipuri de encriptii WPA2/WEP. Unele dispozitive detecteaza decat o parte din aceste encriptii.