| yossman a întrebat:

Salut.am o tableta Storex si am aplicatia magazin play,.si cand vreau sa o deschid imi spune ca din pacate magazin play s-a oprit...imi poate spune cineva ce sa aiba? si imi puteti spune si un market bun pentru android?

1 răspuns:
| Timberged a răspuns:

Depinde ce soft are tableta. presupunind ca e adroid, nu ai decit google play. Daca nu merge e o prioblema de android. Ar merge poate resetarea tabletei la setarile de fabrica dupa ce ti-ai salvat tot c ai rpin ea. E posibil ca adroidul sa fie vechi si sa nu se mai pupe cu versiunea noua de google play. In cazul asta nu stiu daca ai solutii.