| fifa a întrebat:

Am o tablta IRCOM 9000 si se apinde doar pe jumatate. Imi apare logo-ul firmei si ramane blocata. Care este cauza?

1 răspuns:
| AtomiX a răspuns:

Nu sunt eu expert in ceea ce priveste telefoanele/ tabletele, dar daca o luam logic, imi pot da o parere. Cand pornesti o tableta arata logo'ul firmei dupa care urmeaza incarcarea sistemului de operare (Android/Windows etc) daca la tine se blocheaza este clar ca exista ceva ce blocheaza sau nu permite rularea sa. O poti duce la un service si cel mai probabil o sa ti-o resofteze (o sa-ti reistaleze din nou andoid-ul pe ea). sper ca te-a ajutat raspunsul meuwinking