| BCristi77 a întrebat:

Am pc-ul conectat la net cu ajutorul unui modem tp-link si astazi am realizat ca atunci cand incerc sa ma conectez la orice aparține de internet imi apare⚠️lângă semnul de la wi-fi, dar in rest totul arata ok. Ma poate ajuta cineva? (Am windows 7)

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Ai placa de retea wireless la pc? Sau adaptor? Cum anume "te conectezi" la wi-fi? Poate fi o problema de software: drivere si tot ce tine de asta, setari 20/40mhz sau securitate retea wpa2/wap/open etc ori ideea de "placa de retea wireless stricata"/disabled etc. Sau orice altceva "similar"

| darrio2007 a răspuns:

Scoate modemul din priza 20-30 de secunde si apoi incearca iar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am mai auzit de modem wireless, poate router?