| Gerila_Mos_1991 a întrebat:

Salut, ma poate ajuta cineva, dar am o problema cu internetul, dar mai exact îmi apare semnul exclamării la wifi pe telefon și nu merge îmi zice fără acces la internet, dar modem D-Link dual and ac750.
Pc windows 7.

2 răspunsuri:
| PsyhoChild a răspuns:

Suna la firma de la care ai netul si spune-le ca ai probleme tehnice. Nu iti functioneaza modemul pe care l-ai primit cand ti-ai bagat net daca iti apare acel semn

| Mnr_Klaus_1999 a răspuns:

Verifică la mondem in spate dacă sunt băgate firele bine și dacă nu sunai pe aia de la care ai netu