| Kudojikuto a întrebat:

Salut Am primit de ziua mea alt telefon si as vrea sa il vand pe cel actual. Un samsung S5230 star cunoasteti pe cineva? care vrea sa cumpere? pot trimite si in tara.Pentru mai multe informatii va rog intrati pe mee_eugen.

Răspuns Câştigător
| alexutzu997 a răspuns:

Eu personal nu cunosc pe nimeni care vrea sa cumpere acest model de telefon, dar eu zic sa il pui pe www.okazii.ro pentru ca acolo gasesti tot ce vrei si in caz ca cineva vrea acest model de telefon sau este interesat va da pe cautare si il va gasi pe al tau:).

Sper ca te-am ajutat!

1 răspuns:
| pisioi a răspuns:

Pai cu cat il dai si de unde esti?