| BlackBoyHD a întrebat:

Am primit o cartela Indygen de la un utilizator mi-am ales numarul de telefon si am primit un mail de confirmare ca sunt in Indygen si ca un conector ma va contacta si imi va cere adresa. Am instalat Indygen pe telefon (SGS i9000) dar nu imi apare niciun conector in Brasov unde stau eu.
Ce pot face? Chiar vreau netul acela.

1 răspuns:
| dreams18 a răspuns:

In ce consta aceasta cartela? si eu am primit un mail cum ca am castigat o astfel de cartela si urmeaza sa fiu contactata dar nu stiu despre ce e vorba si daca e gratuit?